2-gie Urodziny TeŻeWe Pub & Music Club

8 lutego 2014 roku krasnostawski klub TeŻeWe Pub & Music Club będzie obchodził swoje drugie urodziny. Z tej okazji przygotował mega imprezę.

W wyniku współpracy klubu z Krasnostawskim Domem Kultury świętowanie rozpocznie się  w jego wnętrzach. W sali widowiskowej przy ulicy Okrzei 10 o godz. 18:30 wystąpią stand-uperzy Paweł Reszela i Tomek Nowaczyk.

TeŻeWE

Głównymi cechami występów Pawła Reszeli jest bardzo dobry kontakt z publicznością i energia, jaką przekazuje widzom. W 2011 roku został Kabaretowym Mistrzem Świata – to najlepiej oddaje jak bardzo potrafi rozbawić publikę. Tytuł Kaberetowego Mistrza, ale Polski posiada także Tomek Nowaczyk. Na co dzień występuje on w kabarecie Czesuaf, Grupie Improwizującej GZIK oraz pisze wiersze dla dzieci. W stand-upie pokazuje bardziej frywolne i bezkompromisowe oblicze.

Po nich o godz. 20:00 zaprezentuje się Raggafaya. Formacja powstała w 2004 roku w Koszalinie. Obecnie tworzą ją: Hauka (wokal, klawisze), Chillu (wokal), Punktak (perkusja), Les Farooosh (gitara basowa) i Shaggy (gitara). Popularaność przyniósł jej udział w programie Must Be the Music. Grupa dotarła do ścisłego finału. Ma na koncie cztery albumy. Ostatni Mixturra został wydany w 2012 roku. Płyta, jak mówią sami muzycy, jest odważnym posunięciem w każdą stronę – oprócz reggae’owych nut można na niej usłyszeć porządną dawkę dancehallu, hip-hopu, punka oraz ska. Powinna więc zadowolić fanów pozytywnych wibracji, wielbicieli rapu, ale także wszelakich rock’n’rollowych tradycjonalistów. Teksty utworów są z reguły wesołe, lekkie i frywolnie. Jednak w repertuarze mają również utwory z poważnym czy wręcz poetyckim przekazem. Znakiem rozpoznawczym kapeli są niesamowicie żywiołowe koncerty. W swojej karierze odwiedzili szereg polskich festiwali. Grali na Afryka Reggae Festival, Jarocin Festival, Reggae na Piaskach czy Przystanku Woodstock, dzieląc scenę z Kultem, Bednarkiem, Maleo Reggae Rockers, Farben Lehre, Hurtem czy Tabu.

Po koncercie klub TeŻeWe zaprasza do swojej nowej siedziby przy ulicy Poniatowskiego 20 na after party, gdzie będzie można spróbować urodzinowego tortu. Od 22.00 konsumpcję będą umilać Dj Andy Beat, Dj Davidoff oraz Dj Motyl.

Bilety na wydarzenie w cenie 20 PLN można kupić już w TeŻeWe, BritishShopie oraz w serwisach internetowych Allegro i Tablica. W dniu imprezy trzeba będzie wydać o 5 PLN więcej.

Wydarzenie na Facebooku: II urodziny TeŻeWe Music Pub & Music Club
Strona klubu: TeŻeWe Music Pub & Music Club

Właściciel klubu Pan Tomasz Kryska ufundował dla czytelników BSNK dwie podwójne wejściówki. Pierwszą z nich możecie zgarnąć już teraz, odpowiadając na pytanie: Jacy wykonawcy uświetnili pierwsze urodziny klubu? Odpowiedzi przesyłajcie na adres kleszko@gazeta.pl. Kto pierwszy, ten lepszy.

Dominik Kleszko

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.