Back and Reloaded

Mel Tripson powraca z naładowaną kaburą i nowym singlem. Po nagłej eksplozji na lubelskiej scenie pod koniec roku, o zespole ucichło. W rzeczywistości, Mel ani na chwilę nie zwolnił tempa pracy – z sesji nagraniowej w Gunslinger Studio będącej nagrodą za zwycięstwo na Przeglądzie Staś, chłopcy postanowili wycisnąć jak najwięcej. Singiel jest owocem współpracy producenckiej z Lechem Pukosem, odpowiedzialnym za realizację nagrań, mix oraz mastering. Back and Reloaded stanowi zapowiedź EPki, która ukaże się najprawdopodobniej w maju.

Mel Tripson_06
Mel Tripson
to czwórka bardzo młodych muzyków z Lublina, chcących na nowo tchnąć energię w gitarowe granie. Każdy z członków zespołu wnosi do muzyki inny pierwiastek. Wokalista Mateusz Kochaniec w wolnych chwilach nagrywa rap, a instrumentaliści mają za sobą udział w różnych projektach – od muzyki funkowej po metalową. Grupa istnieje od pół roku i ma za sobą m.in. zwycięstwo na XXV Przeglądzie Muzyki Różnej „Staś” oraz support takich wykonawców jak Plug and Play czy Crab Invasion. Obecnie zespół pracuje nad autorskim materiałem i EPką, podsumowującą pierwszy okres swojej działalności. Przedsmak tego wydawnictwa dają single: Talk to me (grudzień 2013) oraz premierowy Back and Reloaded.


Grupę tworzą:
Filip Paprocki (gitara), Mateusz Kochaniec (wokal), Stanisław Czerniawski (perkusja) i Piotr Machajek (bas). Autorem okładki Back and Reloaded jest Rafał Kędra.

 


Materiały promocyjne

Postaranie

Make Music Agency

One Comment

  1. Pingback: Masywne brzmienie

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.