Cementowy pejzaż

Cementowy pejzaż jest zapisem mych podróży do miejsc opuszczonych, m.in. fabryk w Rejowcu Fabrycznym, Długim Kącie. Szczególnie tam odczuwa się przemijanie czasu, marność i kruchość istnienia.

Nie nazwałbym tego co robię muzyką. Dźwięki snują się leniwie, tylko czasem coś zatrzeszczy lub zazgrzyta więc swobodnie można przy tym usnąć. Wydaje mi się, że śpi się przy tym całkiem nieźle, bo też nic nie hałasuje i można spokojnie śnić o kominach, maszynach itp. przyjemnych rzeczach.

Na zarzuty, że nie pasuje gdzieś do czegoś, bądź że jestem kiepski w tym co robię udzielam następującej wykrętnej odpowiedzi…Nie mam ambicji bycia ,,kimś’’ dla kogokolwiek. Oprócz swej rodziny. A odgrywanie kolejnych kopii gwiazd popkultury uważam za żałosne i mam gdzieś.

Kara_Cementowy Pejzaz

Dobranoc.
Leszek Wniebogłosy

Albumu w wersji elektronicznej ukaże się 10 marca 2014 roku w serwisie Bandcamp. Zainteresowani pozyskaniem płyty CD proszeni są o kontakt redakcją BSNK.

Zdjęcia na okładkę Cementowego pejzażu wykonał Piotr Galewski. Oprawą graficzną wydawnictwa zajęli się Małgorzata Stadnik i Dominik Kleszko. Za najważniejsze – muzykę odpowiada Leszek Szymaniak.

Szczegóły dotyczące premiery znajdziecie także na Facebooku.   

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.