Dla Ciebie

Obserwując rozkłady jazdy w krasnostawskiego Teżewe Pub & Music Pub zauważymy, że w jego ofercie pojawia się coraz więcej wydarzeń skierowanych do fanów mocnych brzmień. Koncerty rockowe organizowane przy Piłsudskiego 30 powoli wpisują się w krajobraz kulturalny Krasnegostawu. W klubie być może nie goszczą zespoły z krajowej czołówki, ale coraz częściej pojawiają się takie, na które warto zwrócić uwagę. Jednym z nich jest na pewno lubelski Joe Sixpack, który zaprezentuje się w Teżewe 13 kwietnia 2013 r.

Koncert

Zespół powstał w grudniu 2010 roku. Pomimo niedługiego stażu ma już na swoim koncie ponad dwadzieścia koncertów zagranych w Lublinie i okolicach oraz 5 wydawnictw: JuicypackRiders on the Bomb, Joe Sixpack, Rzeczywistość i Czas. Na profilu myspace kapeli można przeczytać: Inspiracją dla dźwięków tworzonych przez JOE są: hardcore punk rock, metal i alternatywa. Ich muzyce bliżej jednak do brudnego i bezkompromisowy punku niż do wyżej wymienionych gatunków. Obecnie promują pełnowymiarowy debiut płytowy Czas, który jest bardziej minimalistyczny i surowy od ich poprzednich dokonań. W sieci dostępny jest już zrealizowany przez Jacka Harasimiuka i Daniela Rębosza pierwszy teledysk Joe Sixpack – Dla Ciebie.

W sobotę jako support wystąpi Obey Your Husband. Zespół grający metal core z elementami hard rocka został założony w Kraśniku niedawno, bo wiosną 2012 r. Kapela w maju ma zamiar wydać swoją pierwszą epkę. Zapowiadającego ją utworu zatytułowanego Fall In Rain możecie posłuchać na youtube. Inspirują się dokonaniami Veil Brides i Asking Alexandria. W skład zespołu wchodzą uczniowie I LO im. Tadeusza Kościuszki oraz II LO im. Mikołaja Reja w Kraśniku: Rafał Czaja (wokal), Maciej Czarnota (gitara), Kamil Szybiński (gitara basowa) oraz Filip Goleń (perkusja).


Początek koncertów o godz. 19.00. Wstęp wolny. Zapraszam.

Więcej:

OBEY YOUR HUSBAND
JOE SIXPACK
TEŻEWE PUB & MUSIC CLUB

fot. Joe Sixpack
Dominik Kleszko

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.