Konkurs na najlepsze inicjatywy kulturalne

Krasnostawski Dom Kultury zaprasza mieszkańców miasta Krasnystaw do wzięcia udziału w konkursie na najciekawsze inicjatywy kulturalne. Jeżeli wiesz, czego Ci brakuje, jak chcesz spędzać wolny czas lub co warto zorganizować w naszym mieście, weź sprawy w swoje ręce! Twój pomysł, nasze pieniądze, wspólna realizacja!

Chcesz zorganizować koncert, wystawę, warsztaty lub masz ochotę pochwalić się swoją twórczością realizując film, nagrywając piosenkę czy wydając tomik poetycki, wypełnij formularz konkursowy i dostarcz go do KDK-u do 16 czerwca 2017 roku. Pamiętaj liczy się data wpływu! Na realizację swojego pomysłu możesz otrzymać nawet 7.000,00 zł!

Konkurs_ Kultura z Wami!_plakat

Konkurs jest częścią projektu „Kultura z Wami!”, dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2017”. Jego celem jest inicjowanie działań do wzmocnienia współpracy KDK-u ze społecznością lokalną, przede wszystkim z osobami dotąd nieaktywnymi kulturalnie; odkrywanie nowych obszarów zainteresowania oraz rozpoznanie potencjału i kapitału kulturowego mieszkańców Krasnegostawu. Projekt ukierunkowany jest na współpracę z przedstawicielami i liderami lokalnej społeczności. Ma za zadanie wspierać odkrywanie talentów, wzmacniać potencjał artystyczny mieszkańców i odkrywać nowe miejsca na mapie miasta, mogące stać się elementem działań kulturalnych.

Wszystkie niezbędne informacje i pliki związane z konkursem od 25 maja są dostępne na stronie www.kultura.krasnystaw.pl i w Sekretariacie KDK, ul. Okrzei 10, 22-300 Krasnystaw. Masz pytania lub wątpliwości? Zgłoś się do koordynatora projektu Dominika Kleszko, telefonicznie: 82 576 22 18, mailowo: projekty.kdk@gmail.com lub osobiście.

Uwaga! Formularz konkursowy w wersji „word” można edytować, przy zachowaniu wszystkich jego stałych elementów.

Pobierz:
Regulamin
Formularz
pdf
doc 


Dominik Kleszko


Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.