Nowa płyta: „10/10”

Blog „AxunArts” kończy w mijającym roku 10 lat! Jego autor Mateusz Kołodziej od dłuższego czasu wspiera działania „BSNK”. Na łamach „AxunArts” pojawiły się informacje na temat „Krasnystaw Rocks!” oraz projektu „Nowa Lubelska Muzyka”. Przeczytacie tu również recenzje wydawnictw lubelskich artystów m.in. Mohipisian, Infradźwięków, Juniora Stressa, Chonabibe, Na Tak czy jZamojskiego. Z okazji 10 lat blogowania Mateusz postanowił zrobić swoim czytelnikom prezent. We współpracy z internetowym labelem „SoFarUnknown.Records” świętującym w 2015 roku (jakżeby inaczej) dziesięciolecie działalności przygotował album „10/10”.

Axun_01

10/10” tworzą remiksy dziesięciu utworów autorstwa wykonawców zaprzyjaźnionych z blogiem oraz internetowym labelem prowadzonym przez Marcina Rogalewicza. Warto zaznaczyć, że na płytę trafiły utwory artystów, o których wielokrotnie pisałem na „BSNK”: „Hold On” Olgi Matu w interpretacji Spisek Jednego i „J 8,48″ jZamojskiego w wersji Graf Cratedigger.

Axun_02

Ponadto udział w projekcie wzięli: dżindżer projekt, Jahga, Lena Romul, Michał Milczarek Trio, SoundQ, Novika, Stardust Memories, So Flow oraz remikserzy: Prod.B, Restrict Flavour, Twardowski, Teielte, Palmer Eldritch, PiNE, Cok i Władysław Komendarek. Za mastering płyty odpowiada Piotr Markowicz, czyli digan z duetu Palmer Eldritch. Album „10/10” udostępniony został do legalnego i darmowego ściągnięcia w serwisie Soundcloud.

Więcej o płycie:
www.facebook.com/sofarunknown.records
www.facebook.com/axunarts

www.axunarts.pl
www.sofarunknown.net


Poleca
Dominik Kleszko

One Comment

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.