Nowa płyta Ocean of Noise do pobrania za darmo

Ocean Of Noise_Noweta
28 kwietnia ukazał się mini album Ocean Of Noise zatytułowany „Still In A Dream”. Płytę można pobrać za darmo z Soundclouda!

Sześć nowych utworów zarejestrowano między październikiem a grudniem ubiegłego roku. Rafał Konopka – twórca projektu realizował go w Białymstoku, Warszawie oraz Poznaniu. W dwóch pierwszych miastach powstawała muzyka. W Poznaniu Magda Noweta nagrywała wokale. To właśnie wokalistka Let the Boy Decide jest równorzędną współtwórczynią „Still In A Dream” . O ile debiutancki album powstał przy współudziale pięciu wokalistów, to tym razem usłyszymy tylko jeden głos – właśnie Magdy Nowety, która jest również autorką tekstów.

Myślę, że Magda czuje stylistykę i ducha projektu Ocean of Noise – komentuje Konopka. A dzięki temu, że spotkamy się tym razem tylko z jej głosem, płyta zyskuje na spójności i wyrazistości – podkreśla i dodaje, że choć tytuł albumu sugeruje senne klimaty, to słuchacze mogą być zaskoczeni, gdy usłyszą efekt końcowy.

W tym projekcie tekstowo mogłam „wylać” z siebie to, co męczyło mnie przez ostatnich kilka lat. Czasem łatwiej jest coś napisać i to przynosi większą ulgę, niż rozmowa. Jenak z pewnością teksty na tej płycie są bardziej pozytywne, niż te na poprzedniej – zdradza z kolei Magdalena Noweta.

Materiał promuje singiel „Want to dance”.

DK

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.