Nowości od [peru]

Grunt to wejść w nowy rok z przytupem. Tak też zrobiło [peru]. 1 stycznia na Bandcampie zespołu pojawił sie utwór „Krew” zapowiadający winylową 7” pod tym samym tytułem.

Płytka w postaci czerwonego winyla w nakładzie 300 egzemplarzy powinna pojawić sie niebawem w nowym sklepie internetowym wydawcy – Anteny Krzyku. O oprawę graficzną singla zadbał Rafał Wechtera a.k.a. Too Many Skulls (by Raf The Might). Nowe nagrania [peru] pojawią sie też na CD. Antena Krzyku planuje wydanie limitowanego boksu zawierającego singiel „Krew” i zremasterowany album „Ktoś z nich”. Warto dodać, że „Krew” została zarejesteowana w Mustache Ministry Studio, gdzie nagrywały m.in. The Feral Trees i Hidden World.


Od niedawna w sieci dostępny jest również przedsmak splita Buzz Rodeo / [peru]. Skoczna poleczka lublinian pod wszystkomówiącym tytułem „Wszyscy rodzimy się krzycząc” – jak sami piszą o tym utworze, trafi na winyl 25 marca. Tutaj za projekt okładki odpowiada Dawid Ryski (Talkseek). Przedsprzedaż 10” ruszyła już na stronie Anteny Krzyku.


[peru] o sobie: Trzy osoby, trzy instrumenty, jeden zgiełk. Bez etosu, patosu, stresu i chorych ambicji. W zgodzie i harmonii z zasadami DIY oraz DIFM i IWDIFY. Bo tak. [peru] tworzą: Endrju – bębny, Jorge – gitara, wokal, Orzeł – bas, wokal.

 

Żródła: fb [peru], Antena Krzyku.
Dominik Kleszko

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.