Nowy singiel: Ms. Obsession „Help Me”

16 listopada ukazał się singiel „Help Me” Ms. Obsession. Utwór zapowiada epkę „Manekin”, która ukaże się w lutym 2016 roku.

Pochodząca z Chełma Ms. Obsession (Aleksandra Warchoł) jest kompozytorką, wokalistką, producentką i autorką tekstów, której twórczość osadzona jest w szeroko pojętej muzyce elektronicznej. Jej pierwsza płyta Lovely fear” ukazała się w 2013 roku. Młoda chełmianka ma na swoim koncie m.in. występy w „Must Be The Music” i pierwszej edycji festiwalu „Spring Break”, a także współpracę z Fokusem i Edytą Górniak.

Help Me” to wyrazista muzyczna mikstura, która powstała po wymieszaniu tanecznych brzmień znanych z końca lat 90-tych, hipnotycznego chłodu przywodzącego na myśl wczesne nagrania Depeche Mode i zupełnie współczesnego popu. Całość pomogli przyrządzić – z wyczuciem i klasą – polscy producenci: Dustplastic i Wtrdps. Singiel jest dostępny w streamingu (Deezer, Tidal, Spotify) oraz w sklepie iTunes. 7 grudnia do sieci trafił klip do utworu, zrealizowany przez Kopaniszyn Studio. 

Na „Manekinie” usłyszymy: elektro, pop, r’n’b, trap, ale także trap i soul. Część nowych kompozycji, linie wokalne oraz teksty są autorstwa Ms. Obsession, która wespół z producentami zadbała również o warstwę brzmieniową utworów.


Materiały promocyjne
wykorzystał Dominik Kleszko

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.