Spring Rolls zapowiada debiutancką płytę!

Przed miesiącem zespół Spring Rolls zaprezentował teledysk do utworu „RGB”. Singiel zapowiadadebiutancki album grupy.

Produkcją muzyczną utworu zajął się Lech Pukos z lubelskiego Gunslinger Studio, natomiast miksem i masteringiem Jacek Miłaszewski. Klip wyreżyserował Gabriel Piętka. W teledysku zagrał Marcin Kwaśny. 37-letni aktor ma w dorobku role m.in. w filmach „Historia Roja”, „Pilecki” czy serialach „Szpilki na Giewoncie”, „Wiadomości z drugiej ręki”.

Premierę swojej pierwszej płyty zespół planuje na początek 2017 roku. „Singiel jak i teledysk zwraca uwagę na to jak bardzo zamykamy się w świecie trzech barw. Pokazuje jak bardzo ten świat jest ograniczony, jak trudno się z niego wydostać. Nie chodzi nam o powstrzymanie tego pędu i zachwytu nad technologią, tego się nie da już zmienić. Jedyne co możemy zrobić to dawać ludziom świadomość niebezpieczeństw jakie niesie ze sobą XXI wiek – mówi wokalista zespołu Artur Łukasik.

Początki Spring Rolls sięgają 2011 roku. Formacja z Kraśnika ma na swoim koncie single: „Desinger” i „Lunatics” oraz trzyutworowe demo „New born” (2014). Ich utwór „Entropy” znalazł się na wydanej przeze mnie płycie „Nowa Lubelska Muzyka 2”. Obecnie zespół intensywnie koncertuje. Czy zagrają u Was? Możecie to sprawdzić na ich facebooku i stronie internetowej.

DK

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.