Szczekanie w czterech wymiarach

 

19 maja 2014 roku miała miejsce premiera singla Relief. Wspólnego utwóru OBRS-a i oly. można posłuchać między innymi w serwisach streamingowych Deezer i Spotify. Wydawnictwo ukazało się nakładem labelu Sensefloor i jest do kupienia na Beatporcie.

OBRS to solowy projekt Borysa Kunkiewicza – lubelskiego promotora, lidera zespołu Stonkatank. Muzyka OBRS łączy akustyczne brzmienia z elektroniką.

Robię muzykę, bo to „szczekanie w czterech wymiarach” – mówi Borys. Każda złożona istota ma potrzebę komunikacji i poczucia przynależności. Muzyka jest dla mnie zaawansowaną formą rdzennego nawoływania. Może nieść w sobie uczucia, informacje, dotrzeć do odbiorców w każdym miejscu i czasie – dodaje.

Tekst utworu napisała i zaśpiewała ukrywająca się pod pseudonimem oly.Olka Komsta. Z charyzmatycznym, ciepłym głosem wokalistki., akompaniującej sobie na ukulele i kalimbie, będziecie mogli poobcować wkrótce nieco dłużej. Jeszcze w tym roku nakłdem wywórni Nextpop ukaże się jej debiutancka płyta.

Przypominam, że ostatni singiel wspomnianego Stonkatank Satisfight zasilił firmowaną przez BSNK kompilację Nowa Lubelska Muzyka. Premiera płyty w drugiej połowie czerwca.

Wykorzystano materiały promocyjne Sensfloor.
Dominik Kleszko

 

One Comment

  1. Pingback: Nowa energia

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.