The Lipstick Monkeys wraca z nowym singlem!

TLM
The Lipstick Monkeys
wraca z nowym singlem! Zrealizowany w GmiK Studio utwór „Can’t Change The World” dostępny jest od kilku dni na Soundcloudzie.

The Lipstick Monkeys powstał w 2011 roku w Prawiednikach, niedaleko Lublina. Początkowo był to zespół coverowy, jednak z biegiem zaczął grać własne utwory, zakorzenione w indie rockowej stylistyce. Od początku swojej działalności zagrał kilkadziesiąt koncertów, głównie w Lublinie. Jest laureatem festiwali i przeglądów studenckich.

Can’t Change The World” to ukoronowanie działalności nowego składu zespołu, który formował się przez ostatnie kilka miesięcy. W chwili obecnej The Lipstick Monkeys to: Victor Wiśniowski (wokal, gitara), Piotr Cholewiński (gitara) Marcin Pałka (gitara basowa) i Krzysiek Wejman (perkusja). W takim zestawieniu zamierzają we wrześniu zarejestrować materiał na debiutancką epkę, która ukaże się pod tytułem „Mix It Up”.

Tymczasem biorą udział w plebiscycie Radia Lublin „Przebojem na Antenę”. Liczą na Wasze SMS-owe głosy, aby 26 czerwca wystąpić w koncercie finałowym na scenie amfiteatru w Hajnówce. Szczegóły dotyczące konkursu, w którym poza The Lipstick Monkeys startują tacy wykonawcy jak: Mel Tripson, Better, Natalia Moskal, Mprojekt, The Underground Man, Neoklez, Leszek Marek Wróbel, Side Effect, Red Stains i Bleach znajdziecie TUTAJ.

DK
fot. The Lipstick Monkeys, Piotr Flis

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.