Tubas Składowski z nowym singlem!

Po ponad dwóch latach od wydania debiutanckiego albumu „Bez konserwantów” bialski Tubas Składowski powraca z nowym singlem! „Duchy” zapowiadają ich kolejne długogrające wydawnictwo zatytułowane „Nocny”.

Utwór „Duchy” to balansująca pomiędzy światem żywych i zmarłych historia przedstawiająca świat widziany z perspektywy tych, którzy już z niego fizycznie odeszli”– czytamy na ich Soundcloudzie. Muzycznie słyszymy tu zarówno to, do czego zespół nas już przyzwyczaił, czyli mocno organiczne dźwięki, jak i bardziej elektroniczne, „zimne” granie, które na zbliżającej się płycie ma być eksplorowane jeszcze głębiej.

Jak zapowiadają muzycy „Nocny” będzie zbiorem smutnych opowieści o współczesnym pokoleniu młodych ludzi, którzy oprócz śmierci, równie mocno obawiają się życia we współczesnym świecie, czy też bardziej kraju, który często trudno jest zrozumieć oraz zaakceptować. Ich bunt na zastaną rzeczywistość, kończy się najczęściej na weekendowych poszukiwaniach wrażeń oraz tytułowych nocnych.

Jeżeli mówią Ci coś takie zespoły jak The Roots, Hocus Pocus, A Tribe Called Quest czy ArtOfficial to „Duchy” sprawdź koniecznie, a „Nocny” dopisz na listę „must buy”.


DK

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.