Wygraj „Annie”

 

Zrób sobie prezent na majówkę i wygraj najnowszy singiel zespołu I.O. Project zatytułowany Annie. Wystarczy, że odpowiesz na jedno proste pytanie: Kto zremiksował tytułowy utwór na wydawnictwie? Konkretnie chodzi nam o pana, który ukrywa się pod pseudonimem Gigaprema. Podpowiedzi szukajcie na blogu. Swoje typy wpisujcie w komentarzach pod wpisem. Zwycięzcę wylosujemy w przyszłym tygodniu.

I.O.PROJECT powstało w Warszawie z inicjatywy sióstr Igi i Oleny Szczepaniak. I.O.PROJECT gra muzykę łączącą takie nurty jak: jazz, funky, pop, rock. Jest to wyłącznie materiał autorski. Grupę tworzą wykształceni muzycznie profesjonaliści.

Zespół gościł w audycjach radiowych studenckiej rozgłośni Uniwersytetu Warszawskiego Radia Kampus i Studenckim Radiu ŻAK Politechniki Łódzkiej. Muzyka grupy prezentowana jest równiez na antenach Radia Plus, Radia Bemowo, Radia WNET czy Radia Aktywnego Politechniki Warszawskiej. Piosenka Tylko Ja i Ty zagościła na liście przebojów brytyjskiego radia Verulam w audycji PoliszCzart.

I.O.Project

I.O.PROJECT w 2012 roku wystąpił w warszawskim Klubie Eufemia na urodzinowej imprezie Radia Aktywnego Politechniki Warszawskiej. W listopadzie 2012 zespół został zaproszony do udziału w konkursie FonoBaru Fonografika Young Stage vol.2., a także wystąpił w ramach międzynarodowego festiwalu dla zespołów muzycznych bez kontraktów płytowych Emergenza Festival. W lutym 2013 przeszedł eliminacje w konkursie Otwarte Wtorki z NuPlays, a w maju 2013 głosami jury wygrał pierwszą edycję tego konkursu zdobywając tym samym siedem dni sesji nagraniowej w Studiu Progresja. W lipcu 2013 r. I.O.PROJECT wydało pierwszy singiel pt. Fly. Drugi zatytułowany Annie ukazał się w kwietniu tego roku. Wydawnictwo zawiera trzy utwory: tytułowy Annie i znany z koncertów Car. Niespodzianką jest trzeci utwór – Annie – Gigaprema Remix. BSNK jest patronem medialnym tej płyty.

Obecnie zespół w nowym składzie: Olena Szczepaniak (wokal, skrzypce), Iga Szczepaniak (wiolonczela), Dominik Wujek (elektronika, klawisze, trąbka), Dawid Opaliński (perkusja) pracuje nad nowym materiałem, którego zapowiedzią będzie utwór Freedom.

 

Opracował
Dominik Kleszko

 

16 Comments

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.