Wygraj singiel „Dancing like Madonna” Plug&Play

23 lutego odbędzie się premiera drugiego singla zespołu Plug&Play, zapowiadającego nowy album, który ukaże się już w marcu! Piosenka „Dancing like Madonna” będzie dostępna w dystrybucji cyfrowej m.in. w serwisach Deezer, Spotify, Wimp i iTunes.

Dancing-Like-Madonna1

Dancing like Madonna” to bogato aranżowany utwór, będący logiczną kontynuacją stylistyki poprzedniego wydawnictwa (epki „Reisefieber). Bazuje na chwytliwym patencie męsko-damskich wokali wyśpiewywanych wraz z charakterystycznym energicznym motywem basów i syntezatorów oraz rytmicznym refrenem.

„Spędziliśmy nad numerem sporo czasu, zarówno w studio i na próbach, dzięki czemu piosenka przeszła radykalne zmiany, od utworu stricte electropopowego to bogatego aranżu w którym wykorzystaliśmy (poza tym, czym zwykle dysponujemy), brzmienia trąb, kongów i gongów” – tak o przebiegu prac nad utworem mówią członkowie P&P.

Singiel zawierać będzie dwa dodatkowe utwory: demo tytułowego utworu w zmienionej, bardziej electropopowej formie oraz utwór „Holy Dusk” – wersja bardzo starej kompozycji, którą znają zapewne niektórzy polscy snowboardziści.

Z okazji premiery „Dancing like Madonna” zespół wraz z wydawcą Make Music Agency przygotował konkurs.

 

Post użytkownika Make Music Agency.

 

1 Wszyscy, którzy polubią i udostępnią powyższy post na Facebooku otrzymają specjalne darmowe kody do pobrania debiutanckiego albumu Plug&Play „Why so close?”
2. Spośród osób, które polubią i udostępnią post oraz wyślą e-mail na adres: kontakt@makemusicagency.com zostanie wylosowanych 5 limitowanych egzemplarzy singla „Dancing like Madonna” na CD!
Konkurs trwa do niedzieli 23:59.

Najbliższy koncert zespołu:
PLUG&PLAY ∆ 5STANCJA ∆ 20.03.2015


Materiały promocyjne Make Music Agency / Plug&Play.

Dominik Kleszko

 

2 Comments

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.